W każdą środę rozpoczynamy spotkanie MSZĄ ŚWIĘTĄ o godz. 19.00 w kościele OO. Dominikanów w Poznaniu, następnie w kaplicy Św. Dominika (pod prezbiterium, wejście od podwórza) trwamy na wspólnej modlitwie, w czasie której wielbimy Boga, wsłuchujemy się w Jego Słowo, modlimy się za siebie nawzajem i tych, którzy powierzają się naszej modlitwie. Raz w miesiącu prowadzimy Mszę świętą i modlitwę o uzdrowienie.

Tych, którzy chcą uczestniczyć w regularnej formacji, zapraszamy na spotkania w małych grupach, na których dzielimy się osobistym doświadczeniem wiary, rozważamy Słowo Boże i uczymy się konkretnej miłości oraz wspólnie służymy.

Co roku we wspólnocie przeżywamy Seminarium Odnowy w Duchu Świętym, rekolekcje odnawiające wiarę i otwierające na prowadzenie Ducha Świętego. Organizujemy jeszcze inne wspólne spotkania i działania (terminy). W Jerozolimie jest dużo pięknych miejsc (diakonie). Możesz tu znaleźć swoje miejsce, wiele otrzymać i wiele podarować innym. Przyjdź, poznaj i zaangażuj się!

Możecie nas znaleźć w naszej siedzibie – w „Koksowni” (wejście od podwórza klasztornego, z przedsionka kaplicy św. Dominika).

foto-wejscie-screen

Do prowadzenia różnych działań potrzebna nam była osobowość prawna, dlatego bardziej zaangażowani w życie wspólnoty zrzeszyli się zakładając Stowarzyszenie Katolików Jerozolima. Z naszej wspólnoty wyrosło wydawnictwo: Inicjatywa Wydawnicza „Jerozolima”.